Obiteljska kuća 340 m², Fažana

€ 1
5
340 m²
3+
Da
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 15. 12. 2025.
Opis

referenca: IS1507280

Luksuzna villa sa bazenom, 100 metara od mora!


Prodaje se luksuzna kuća u Fažani s bazenom i jacuzzijem, prvi red do mora, smještena u elitnom i mirnom djelu Fažane na svega 80 metara od plaže i 200 metara od centra Fažane.
Zahvaljujući njenoj poziciji zagarantiran je vječni pogled na more - Fažanski kanal, centar Fažane i Brijunsko otočje.
Izgrađena je 2016. godine a građena je isključivo vrhunskim materijalima, višeslojna najkvalitetnija aluminijska stolarija (Schüco), dizajnerski podovi i namještaji, mramornim stepenicama, debela izolacija (12 cm), fan-coli i puno modernih, kvalitetnih i na mjeru detalja.
Sveukupna kvadratura je 640m2, stambena 340 m2.
Kuća je opremljena s 2 alarmna sustava (standardni i LED svjetlosni alarm), video nadzorom sa svih strana, podnim grijanjem pokretanim pomoću fan coil jedinica, grijanjem tople vode i bazena putem sunčevih kolektora, centralnim usisivačem prašine (svaka prostorija), klima uređajima i TV ravnog ekrana u svakoj sobi.
Kuća ima ugrađen lift koji spaja sve katove, te je prilagođena za osobe s invaliditetom od širine vratiju, do pristupačnih kupaona.
Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, 1. kata, bazena, Jacuzzija i okućnice + 6 parking mjesta.
Podrum:
U podrumu se nalazi prostrana konoba s kaminom (brački kamen), kuhinjom, toaletom, kotlovnicom i prostorijom za mašine za pranje i sušenje rublja.
Prizemlje:
Pri ulasku u kuću (prizemlje) nalazi se predsoblje, toalet za goste, veliki dnevni boravak i kuhinja s izlazom na bazen. Isto tako u prizemlju se nalazi jedna velika spavaća soba s privatnom kupaonom.
I kat:
Na I. Katu nalaze se 4 sobe s privatnom kupaonom, od kojih jedna ima kadu.
Dvije sobe imaju pogled direktno na more, dok druge dvije imaju pogled na predivan bazen.
Međukat
Na međukatu se nalazi prostorija za ured koja se može urediti kako bi se dobila još jedna soba.
Krov:
Na krovu se nalazi velika terasa s predivnim pogledom na more i vanjski tuš.
Okućnica:
Nalazi se bazen veličine 9x4m, dubljine 130 cm. U bazenu nalazi se kut za masažu i slap u raznim LED bojama. Pored bazena je jacuzzi za 7 osoba, strojarnica koja ima garanciju 10 godina i tuš. U dvorištu nalazi se i natkrivena terasa s vanjskom kuhinjom. Dvorište je ograđeno i okruženom prirodom ( masline, portugalske palme, engleska trava i puno predivnih detalja), te nudi nevjerojatnu privatnost.

Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju.

ID KOD AGENCIJE: IS1507280

Sandra Miletić
Agent s licencom
Mob: 091/988-5843
Tel: 052/639-276
E-mail: sandra.miletic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Sandra Miletić.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Kat
1
Dizalo
Da
Površina
340 m² | poslovni prostor 982 m²
Prostorije
5
Kupaonice
3+
Balkon
Da
Terasa
Da
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Ostale karakteristike
  • Bazen
Detalji površine

Stambeni prostor

Kat
1
Površina
340,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
340,0 m²

Zemljište

Kat
Prizemlje
Površina
642,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Dodatno
Komercijalna površina
642,0 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1
Cijena po m²
0 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2016
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+23
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili