Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 627.000
8.599 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 06. 04. 2026.
Opis

referenca: IS105612

PREKRASNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U MRGANIMA, KANFANAR

8.599m2 građevinskog zemljišta smjestilo se na rubu Zaštićenog krajobraza Limska Draga, mjestu koje pruža iznimnu kvalitetu života sa visokom kvalitetom zraka i vode

Zemljište odlikuje mir i privatnost, nalazi se na rubu građevinskog područja, obrubljeno je suhozidom, a otvoren pogled na maslinike i zelenilo ostavlja bez daha.

Dobra prometna povezanost i dostupnost lokacijama i sadržajima cijele Istre pogoduje budućim investitorima.

ID KOD AGENCIJE: IS105612

Dogma Pula
Tel: +385 52 770 811
E-mail: pula2@dogma-istra.com
www.dogma-istra.com
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
8.599 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 627.000
Cijena po m²
73 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili