Apartamento T3 primeiro andar, Centar, Opatija

€ 380.000
3
71 m²
1
1
Não

Nota

Anúncio atualizado em 12/06/2026
Descrição

referência: I35919

Prodaje se atraktivan apartman smješten na izvrsnoj lokaciji iznad centra Opatija, u elegantnoj urbanoj vili s ukupno osam stanova. Nekretnina se nalazi na prvom katu te pruža prekrasan panoramski pogled na centar Opatije, more i cijeli Kvarnerski zaljev.

Ovaj apartman predstavlja idealan spoj komfora, privatnosti i mediteranskog načina života, a zahvaljujući odličnoj poziciji i sadržajima odličan je izbor kako za odmor i stanovanje, tako i kao investicija za turistički najam.

Stan se nalazi u kvalitetnoj i moderno projektiranoj urbanoj vili okruženoj uređenom i ograđenom okućnicom koja budućim vlasnicima pruža osjećaj privatnosti i ekskluzivnosti. Posebnu vrijednost nekretnine čine dva zajednička bazena sa sunčalištem te prostor za roštiljanje i druženje, idealan za uživanje tijekom cijele godine.

Apartmanu pripada vlastito parkirno mjesto i spremište, što dodatno doprinosi funkcionalnosti i udobnosti svakodnevnog korištenja.

Mirna lokacija, blizina centra Opatije, prekrasan otvoreni pogled na more i vrhunski sadržaji čine ovu nekretninu rijetkom prilikom na tržištu. Idealna je za kupce koji traže elegantan apartman na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kvarneru.
Características
Tipologia
Apartamento T3
Contrato
Venda
Andar
1 andar
Elevador
Não
Superfície
71 m²
Quartos
3
Quartos
2
Casas de banho
1
Mobilado
Não
Estacionamento, lugares de estacionamento
1 em estacionamento compartilhado
Aquecimento
Individualizado, fonte de alimentação elétrica
Ar condicionado
Frio/quente
Outras características
  • Piscina
Informações de preço
Preço
€ 380.000
Preço por m²
5.352 €/m²
Eficiência energética

Consumo de energia

A

Descubra cada canto da propriedade
+7
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou