map icon

Appartamento nuovo, primo piano, Zara

Zara
€ 340.000
5+
81 m²
1
1
Arredato

Nota

Annuncio aggiornato il 13/05/2026
Descrizione

riferimento: 3-1

Prodaje se prostran i moderno uređen trosoban stan površine 80,84 m, smješten na 1. katu manje stambene zgrade (ukupno 2 kata) u mirnom i traženom dijelu Zadra Plovanija.
Stan se nalazi u zgradi iz 2017. godine, a prodaje se potpuno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim izborom za obiteljski život ili kao sigurnu investiciju.
Raspored:
-hodnik
-dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom (open space)
-tri spavaće sobe
-kupaonica s WC-om
-dodatni odvojeni WC
-loggia / balkon
Dodatne pogodnosti:
-južna orijentacija obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana
-2 vanjska parkirna mjesta
-vlastito spremište / drvarnica
-zajednički vanjski roštilj / kamin
-klima uređaj (grijanje i hlađenje) + dodatni izvor grijanja
-protuprovalna vrata
-gradski vodovod i kanalizacija
Lokacija: Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja škole, vrtića, trgovina, autobusne stanice, te ostalih sadržaja potrebnih za ugodan i kvalitetan svakodnevni život. Mirna lokacija, a istovremeno dobra povezanost s ostatkom grada i centrom Zadra.
Dokumentacija:
-vlasnički list uredan
-građevinska i uporabna dozvola
agent male
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Iva Kršlović.
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piano
1 piano
Superficie
81 m²
Locali
5+
Camere da letto
3
Bagni
1
Prezzo
€ 340.000
Prezzo al m²
4.198 €/m²
Efficienza energetica
  • Anno di costruzione

    2017
  • Stato

    Nuovo / In costruzione
  • Riscaldamento

    Centralizzato
  • Climatizzatore

    Centralizzato, freddo/caldo
Scopri ogni angolo dell'immobile
+16
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure