Na samom jugu Istarskog poluotoka smještena je Pula, grad bogate povijesti i prepoznatljive rimske baštine. Posljednjih godina Pula se kontinuirano razvija u jednu od najpoželjnijih lokacija za život i investicije u Hrvatskoj, zahvaljujući kvalitetnoj infrastrukturi, blizini mora i dobroj prometnoj povezanosti.
U Puli se realizira projekt koji se sastoji od 11 modernih stambenih zgrada, oblikovanih kao funkcionalno i urbano planirano naselje u mirnom dijelu grada. Lokacija omogućuje brzu dostupnost centra Pule i svih ključnih sadržaja, uz dovoljnu razinu privatnosti za ugodan i siguran svakodnevni život. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, projektirani s naglaskom na praktične tlocrte, dobru orijentaciju i kvalitetu gradnje. Projekt je prikladan za obiteljsko stanovanje, ali i kao dugoročna investicija.
Stan S1 smješten je u prizemlju zgrade i raspolaže prodajnom površinom od 68,74 m², u koju su uključeni stan, spremište i dva parkirna mjesta. Raspored prostora je racionalan i jasno organiziran, s prirodnom podjelom na dnevnu i spavaću zonu, što osigurava ugodno i funkcionalno stanovanje. Unutarnji dio stana sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, kupaonice, dvije spavaće sobe te prostranog dnevnog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Dnevna zona povezana je s natkrivenom terasom površine 8,94 m² i vrtom od 18 m², čime se osigurava dodatni vanjski prostor pogodan za svakodnevno korištenje i boravak na otvorenom.
Uz stan dolazi:
spremište (uključeno u prodajnu površinu)
2 parkirna mjesta (uključena u prodajnu površinu)
Stan je građen s naglaskom na kvalitetu i energetsku učinkovitost. Zgrada će imati termofasadu debljine 10 cm, dok će podne obloge biti izvedene u keramici svijetlih tonova. Ugradit će se PVC stolarija antracit boje s troslojnim staklom i komarnicima, a dnevni boravak bit će opremljen velikim podizno-kliznim staklenim stijenama koje će osiguravati obilje prirodnog svjetla i dobru povezanost unutarnjeg i vanjskog prostora.
Sustav grijanja bit će reguliran putem podnog grijanja u dnevnom boravku i kupaonicama, dok će hlađenje biti osigurano inverter klima uređajima marke DAIKIN ili Mitsubishi. Predviđen je i kamin s dimnjakom, kao dodatna opcija grijanja i stvaranja ugodne atmosfere u prostoru. Projekt je u naprednoj fazi izgradnje, a završetak i useljenje očekuju se krajem 2026. godine.
Navedena visokokvalitetna i ekonomična nekretnina predstavlja veoma zanimljivu nekretninu zbog svoje kvalitete gradnje i lokacije te nudi razne mogućnosti budućem vlasniku, da li za obiteljsko stanovanje ili mogućnost za bavljenje turističkom djelatnošću iznajmljivanja iste i bržem povratu uloženih sredstava.
Za sve dodatne informacije nazovite na broj:
+385 99 358 0018
info@family-nekretnine.hr