Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 1.850.000
11.350 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 07. 05. 2026.
Opis

referenca: EUROVILLA-377835

Pantovčak zemljište 11.350 m² za 4 vile po 400 m²

Pantovčak, izuzetno mirno i potpuno privatno zemljište površine 11.350m2. Dio od 3.000m2 se nalazi u građevinskoj zoni, urbana pravila 2.2, a ostali dio u zelenom pojasu.U građevinskom dijelu vrijede urbana pravila 2.2., te se teoretski mogu formirati 4 građevinske čestice za 4 obiteljske vile ili stambene zgrade po 400m2 bruto površine.Najmanja površina građevne čestice 600mNajveći bruto 400m2Najveći Ki 0,6Ostale informacije na upit.... Više na eurovilla.hr, ID: 377835
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
11.350 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.850.000
Cijena po m²
163 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili