RIJEKA, CENTAR - Investicijska prilika! Luksuzno uređen stan s 5 studio apartmana 165 m, uhodan turistički najam
Manor predstavlja atraktivnu nekretninu savršenu za investiciju stan ukupne površine 165 m, smješten na drugome katu uredne zgrade, na izuzetnoj lokaciji u blizini samog centra grada.
Stan je u cijelosti prenamijenjen i opremljen kao 5 luksuznih studio apartmana, a prodaje se s uhodanim poslom turističkog najma prilika za one koji traže gotov i siguran povrat ulaganja.
* Raspored prostorija i sadržaj:
5 moderno i potpuno opremljenih studio apartmana Svaki studio ima vlastitu kupaonicu Zajednička potpuno opremljena kuhinja Dodatni toalet za zajedničko korištenje Spremište unutar stana Drvarnica u prizemlju zgrade Balkon s južnom orijentacijom i pogledom na more (jedan studio)
* Prednosti nekretnine:
Odlična lokacija par minuta hoda do centra, blizina svih potrebnih sadržaja (trgovine, fakulteti, javni prijevoz) Kompletno adaptirano i uređeno spremno za nastavak poslovanja Mogućnost kontinuiranog prihoda od turističkog najma Uredna i održavana zgrada Idealno za investitore koji traže nekretninu s gotovim poslovnim modelom
Bilo da želite proširiti svoj investicijski portfelj ili tek započeti posao u turističkom sektoru, ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku. Uhodan najam, odlična lokacija i vrhunski opremljeni apartmani jamče sigurnost ulaganja.