1/16
map icon

Obiteljska kuća 202 m², Centar, Luka, Finida, Umag

Umag
€ 1
4 prostorije
202 m²
3+ kupaonice
Balkon
Podrum

Bilješka

Oglas ažuriran 14. 05. 2025.
Opis

referenca: ALG-874

Umag svojom ljepotom, raznolikošću i bogatom ponudom osvaja prvi grad na sjevernom ulazu u Istru. Umag je grad koji pruža izvrsnu priliku za jedinstveno mediteransko iskustvo. Kombinira kvalitete cijelog područja, preko 45 kilometara plaža, raznoliko zaleđe i druge atrakcije.

Ova jedinstvena vila oduševit će Vas svojom izvanrednom i modernom arhitekturom s 202 m2 stambene površine ili okućnicom od 500 m2.

Arhitekta je inspirirala sunčeva staza, a ne samo moderni dizajn. Budući da položaj sunca utječe na izum, prostorije u vili se nikada ne griju, čak ni tijekom različitih godišnjih doba.

Dođite i budite inspirirani stručnim dizajnom kuće i izvrsnim, elegantnim unutarnjim uređenjem. Uspješna simbioza nastaje kada se u stambeni prostor kombinira luksuzni namještaj.

Dnevni dio je od kuhinje i blagovaonice u prizemlju kuće odvojen brojnim stepenicama, što stvara ugodnu atmosferu.

Luksuzni toaleti imaju kišni tuš s "visokim protokom" i LED rasvjetu, dajući im izgled wellness oaze. Jedinstveni dizajnerski držači za ručnike zagrijavaju vaše ručnike, a svaki njihov aspekt je promišljeno dizajniran. Namještaj koji je rađen po mjeri vile i ostatak namještaja uključen je u kupoprodajnu cijenu.

Kino u podrumu ima projektor i kvalitetno ozvučenje. Ugradbeno spremište u suterenu uključuje ugrađene skladišne ​​jedinice, a uz kino u suterenu se nalazi podzemno parkiralište s četiri parkirna mjesta.

Mjesto za bazen također je odabrano kako bi se osiguralo što više sunčeve svjetlosti, koja ga zagrijava prirodno, zahtijevajući minimalnu snagu toplinske pumpe. To je učinjeno kao dio motivacije arhitekta za lociranje sunca u ovoj poziciji.

Nekretnina također uključuje tri sunčane terase, od kojih je jedna pripremljena, opskrbljena i isušena za postavljanje jacuzzija; jedna natkrivena i jedna stražnja terasa; i vanjski roštilj za pripremu ukusnih jela na otvorenom.

ID KOD AGENCIJE: ALG-874

Robert Budimir
Agent s licencom
Mob: +385 95 363 1892
Tel: +385 52 204 933
E-mail: robert@alphaluxegroup.com
https://alphaluxegroup.com

Marijana Budimir
Agent s licencom
Mob: +385 95 363 1893
Tel: +385 52 204 933
E-mail: marijana@alphaluxegroup.com
https://alphaluxegroup.com

Dodatne informacije:

Interni ID: 874
Udaljenost od mora: 600
Udaljenost od centra: 5000
Udaljenost od plaže: 600
Godina izgradnje: 2013
Tip kuće: Vila
Pored mora: da
Pogled na more: da
Useljivo: da
Voda: da
Struja: da
Grijanje: Podno grijanje
Bazen: da
Vrt: da
Balkon: da
Terasa: da
Spremište: da
Alarm: da
Internet: da
Roštilj: da
Grijanje: Podno grijanje
Uređena okućnica: da
Centar naselja: da
Javni prijevoz: da
Park: da
Aerodrom: da
Marina: da
Muzej: da
Internet Caffe: da
Restoran: da
Zabavni park: da
Energetski razred: U izradi
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Površina
202 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
4
Kupaonice
3+
Balkon
Da
Ostale karakteristike
  • Bazen
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1
Cijena po m²
0 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2013
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+13 fotografija
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili