***PROSTRANI GOSPODSKI STAN U STROGOM CENTRU***BLIZINA KOLODVORA I KORZA***
U ponudi je nedavno potpuno adaptiran i novouređen stan u klasičnom stilu. Tri spavaće sobe su uobičajene veličine a master bedroom ima 25 m2, koji podrazumijeva svoju kupaonicu.
Stan ima dva dnevna boravka, prostranu kuhinju sa blagovaonicom. Opremljen je svim potrebnim uređajima i opremom za dugoročni najam, plinsko etažno grijanje, dodatna klima i kamin. Kuhinja odnosno blagovaonica ima izlaz na balkon koji gleda na kortil.
Sve spavaće sobe orijentrirane su na morsku stranu, sa lijepim pogledom na luku i riječku rivu. Pogodan je za par sa djecom čak i dvije manje porodice. Ima manji balkon i posebnu terasu sa pogledom na more veličine gotovo 12 m2.
***OPĆE NAPOMENE*** Razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju kao i za naplatu provizije, a sve sukladno Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina. Za sva pitanja obratite se direktno agentu pozivom na +385 98 215 367 ili upitom na link oglasa. Uz hrvatski jezik možemo komunicirati na engleskom, njemačkom, ruskom ili talijanskom jeziku. Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja: https://www.premium-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja-u-prometu-nekretninama