Na iznimnoj lokaciji u Crvenom Vrhu, svega nekoliko minuta hoda od mora, smjestila se ova atraktivna kuća s lijepo uređenim vrtom i dodatnom građevinskom parcelom površine 240 m, što ovu nekretninu čini rijetkom i izuzetno vrijednom investicijom.
Kuća se proteže na tri etaže i nudi funkcionalan raspored s više spavaćih soba, kupaonica, kuhinjama i dnevnim boravcima, što omogućuje udoban boravak većoj obitelji ili korištenje za turistički najam. Iz viših etaža pruža se lijep pogled na more, a okućnica je uređena i pruža privatnost te prostor za opuštanje.
Posebna prednost ove nekretnine je dodatna građevinska parcela od 240 m koja dolazi uz kuću. Parcela je idealna za izgradnju dodatnog objekta primjerice manje vile, apartmana, bazena s pomoćnim sadržajima ili proširenje postojeće kuće. Ovakva mogućnost značajno povećava potencijal i vrijednost nekretnine, bilo za osobno korištenje ili kao investiciju.
Nekretnina se nalazi u mirnom i prestižnom dijelu Crvenog Vrha, okružena zelenilom i kvalitetnim objektima, a ujedno je blizu svih važnih sadržaja i grada Umaga.
Ova kuća s dodatnom građevinskom parcelom predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže spoj udobnog stanovanja, blizine mora i dugoročnog investicijskog potencijala.