Dvosobni stan novo, Šikići - Busoler , Pula

€ 191.419
2
64 m²
1
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9129

Novogradnja, prizemlje - dvosoban stan s terasom

Na prodaju je prostran i kvalitetno građen dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade novogradnje, smještene u mirnom naselju Šikići.

Stan (A5) površine 57,95 m2 čine ulazni hodnik s garderobom, kupaonica, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te natkrivena terasa, savršena za uživanje tijekom cijele godine.

Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, a velika su mu prednost dva pripadajuća parkirna mjesta.

Gradnja je prema visokim standardima i koristi kvalitetne materijale te nudi suvremena rješenja:

- PVC stolarija, dok su staklene stijene izvedene od aluminijskih profila

- sva ostakljenja s termoizolacijskim staklima

- ugrađene rolete

- zidovi sa zvučnom izolacijom, koji osiguravaju dodatnu privatnost i komfor stanovanja

Riječ je o atraktivnoj novogradnji koja nudi savršen spoj funkcionalnosti, komfora i mirne lokacije, uz brzu dostupnost grada i svih važnih sadržaja.

Dokumentacija uredna.

Kako bismo našim kupcima olakšali proces ishođenja stambenog kredita, osiguravamo besplatno kreditno savjetovanje.

Za više informacija i dogovor oko obilaska stojimo na raspolaganju.

Dragi klijenti, agencijska provizija iznosi 3%+PDV od dogovorene kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Paula Vujica

E-mail: paula@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 3118 082

Šifra nekretnine: 9129
Ako želite znati više, možete razgovarati s Paula Vujica.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
2
Površina
64 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak, pokreće dizalica topline
Informacije o cijeni
Cijena
€ 191.419
Cijena po m²
2.991 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A+

Tlocrt
novogradnja-prizemlje-dvosoban-stan-s-terasom_1
novogradnja-prizemlje-dvosoban-stan-s-terasom_2
novogradnja-prizemlje-dvosoban-stan-s-terasom_3
novogradnja-prizemlje-dvosoban-stan-s-terasom_4
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+4
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili