Jednosobni stan novo, Šikići - Busoler , Pula

€ 195.000
1
54 m²
1
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9034

Novogradnja Valmade | Prizemni stan s vrtom i terasom | TOP lokacija

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji, smješten u prizemlju zgrade, s pripadajućim vrtom, natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i spremištem. Stan idealan za ugodan život ili sigurnu investiciju.

Stambena površina stana iznosi 41,80 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, spavaće sobe i kupaonice. Stan je opremljen podnim grijanjem, klima uređajima i PVC stolarijom u antracit boji s komarnicima. U spavaćim je sobama laminat, a u ostatku stana keramičke pločice.

Posebna vrijednost ove nekretnine je natkrivena terasa te pripadajući vrt, idealni za boravak na otvorenom, opuštanje ili kućne ljubimce.

Uz stan dolazi:

• vlastito parkirno mjesto

• pripadajuće spremište

Stan ima funkcionalan raspored, puno dnevnog svjetla, te pruža osjećaj privatnosti zahvaljujući vrtu.

Nekretnina je idealna za samce, parove, starije osobe ili kao investicija za dugoročni ili turistički najam.

Plaćanje se vrši u fazama:

• kapara 10%

• roh-bau faza 50%

• završni radovi 20%

• po ishođenju uporabne dozvole 20%

Planirani završetak radova predviđen je za kraj 2026. godine.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Paula Vujica

E-mail: paula@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 3118 082

Šifra nekretnine: 9034
Ako želite znati više, možete razgovarati s Paula Vujica.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
2
Površina
54 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 195.000
Cijena po m²
3.611 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grijanje

    Samostalno, zrak
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
Tlocrt
novogradnja-valmade-prizemni-stan-s-vrtom-i-terasom-top_1
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+3
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili