Obiteljska kuća 154 m², izvrsno stanje, Vodice

€ 590.000
5+
154 m²
3+
Balkon
Terasa
Namješteno

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 7862

Kuća s velikim dvorištem u centru Vodica, 531m2

U prodaji je obiteljska kuća s ogromnim dvorištem u samom centru Vodica. Kuća se nalazi svega 500m od mora, prometno je povezana s dvije različite ulice, a također je upotpunosti zaklonjena zahvaljujući zelenoj površini kojom je okružena.

Nekretnina se sastoji od dvije stambene jedinice, odnosno 154m2 stambene površine te dvorišta veličine 377m2. Stanovi su povezani unutarnjim stubištem te se oba sastoje od kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice spojenih u otvoreni koncept s mogućnošću izlaska na terasu i dvorište. Prostrana terasa je natkrivena, opremljena vanjskom garniturom te kao takva osigurava udobnost i pogled na more. Svaki se stan također sastoji od WC-a, kupaonice, te tri spavaće sobe, od kojih najveća ima i vlastitu kupaonicu i izlaz na balkon.

Kuća je izgrađena 2010. godine, opremljena je visokokvalitetnim namještajem i aparatima. Svaka stambena jednica ima svoj klima uređaj, a kuća posjeduje i dimnjak što osigurava i alternativu postojećem grijanju.

Kuća je smještena na svega par minuta pješke od centra, a opet se nalazi u mirnom i tihom okruženju s obzirom da je zadnja u nizu kuća u slijepoj ulici. Prostrano dvorište cijelom je dužinom ograđeno ogradom, a sastoji se od zelene površine, prostora predviđenog kao vrt, te velike neiskorištene površine koja se trenutačno koristi kao parking, a svojom veličinom omogućuje pretvorbu u sunčalište s bazenom.

Kako bismo našim kupcima olakšali proces ishođenja stambenog kredita, osiguravamo besplatno kreditno posredovanje.

Agencijska provizija iznosi 3% + PDV od dogovorene kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Mia Grubišić

E-mail: mia@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 1609 305

Šifra nekretnine: 7862
Ako želite znati više, možete razgovarati s Mia Grubišić.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
2
Površina
154 m²
Prostorije
5+
Spavaće sobe
6
Kupaonice
3+
Namješteno
Da
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 590.000
Cijena po m²
3.831 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2010
  • Stanje

    Izvrsno / Renovirano
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+21
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili