Trosobni stan novo, Vodice

€ 448.500
3
115 m²
2

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 6557

Vodice: Dvoetažni moderan stan s pogledom na more 115m2

Stavlja se na prodaju prostrani dvoetažni, trosoban stan, ukupne površine 174m2 od kojih je netto korisna površina 115,11m2.

Ovaj stan nalazi se u mirnoj stambenoj ulici nedaleko od samog centra Vodica, udaljen svega 250 metara od mora.

Stan je dio rezidencijske zgrade, u kojoj se pored ovoga nalaze još dva stana, a svaki stan ima vlastiti ulaz.

Raspored ovoga stana podijeljen je na prizemlje i prvi kat; Na prizemlju se nalaze: ulazno predsoblje/hodnik s stepeništem, kupaonica s WC-om, otvoreni koncept kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na terasu. Na prvom katu smještene su 3 spavaće sobe te kupaonica s WC-om.

Pri gradnji zgrade, poseban je fokus stavljen na kvalitetu izgradnje popraćen estetskom usklađenosti, što garantira dugovječnost i ugodnost boravka.

Stan obiluje kvalitetnim značajkama poput: PVC stolarije, toplinska i zvučna izolacija, protuprovalna vrata, električne rolete, ugradbeni komarnici, velike staklene stijene.

Na nekretnini su završeni grubi radovi, a konačni završetak radova očekuje se do kraja 2025. godine.

Stan je južne orijentacije, obiluje prirodnom svijetlošću i toplinom, te pruža pogled na more.

Agencijska provizija iznosi 3% + PDV od postignute kupoprodajne cijene.

Za više informacija i razgled nekretnine, obratite nam se s povjerenjem.

Lovre Pirija

+385 99 163 5565

Ako želite znati više, možete razgovarati s Lovre Pirija.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
2
Površina
115 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 448.500
Cijena po m²
3.900 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2025
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grijanje

    Samostalno, zrak
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+5
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili