Jednosobni stan novo, prvi kat, Šibenik

€ 174.000
1
50 m²
1
1
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9195

Stan u novogradnji, Ražine, 49,75 m2

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji Ražinama.

Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine.

Smješten je na prvom katu zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, jedne spavaće sobe i kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu. Stambena površina stana iznosi 43,9 m2, terasa ima 6,70 m2, dok ukupna neto površina iznosi 49,75 m2. Stanu pripada jedno parkirno mjesto koje je uključeno u cijenu.

Zgrada je građena termoizolacijskom ciglom debljine 25 cm, a fasada će biti izvedena s toplinskom izolacijom EPS debljine 10 cm. Stan će imati PVC vanjsku stolariju s električnim roletama, keramiku u kupaonici postavljenu do stropa te laminat u ostalim prostorijama. Kupaonica će biti u potpunosti opremljena i imati podno grijanje. Stan će biti klimatiziran multi klima uređajem s dvije unutarnje jedinice. Ugrađena će biti ulazna i sobna vrata, svi prekidači i utičnice te rasvjetna grla sa žaruljama, dok će gotova rasvjetna tijela biti postavljena u kupaonici, zajedničkom stubištu i na vanjskim terasama. Stan je dio projekta koji se sastoji od sedam stambenih zgrada i predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.

Agencijska provizija iznosi 3% + PDV od dogovorene kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Iva Gracin

E-mail: iva@palace.agency

Kontakt broj: +385 91 111 8585

Šifra nekretnine: 9195
Ako želite znati više, možete razgovarati s Iva Gracin.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
1
Površina
50 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Balkon
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Detalji površine

Ostalo

Kat
1
Površina
50,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
50,0 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 174.000
Cijena po m²
3.480 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2027
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Tlocrt
stan-u-novogradnji-razine-4975-m2_1
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili