Dvosobni stan 12, Turnić - Podmurvice, Rijeka

€ 239.000
2
88 m²
2
12
Da
Balkon
Namještena samo kuhinja

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9207

Prostran dvosobni stan s balkonom i pogledom na more – Turnić, Rijeka

Stan s južnom orijentacijom i pogledom – idealno za obitelj

Na prodaju je prostran i svijetao stan površine 88,18 m², smješten na 12. katu urednog nebodera s liftom u traženom riječkom kvartu Turnić.

Stan je iznimno funkcionalnog rasporeda i ostavlja dojam prozračnosti već pri ulasku. Sastoji se od prostranog hodnika, odvojene kuhinje s blagovaonicom, ugodnog dnevnog boravka s izlazom na balkon, dvije komforne spavaće sobe, kupaonice, posebnog WC-a te ostave, što dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog života.

Posebna vrijednost ovog stana je jugozapadna orijentacija i visoki kat, koji omogućuju obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana te otvoren pogled na more. Pogled se pruža ne samo s balkona, već i iz kuhinje i spavaćih soba, što stanu daje osjećaj širine i mira, unatoč gradskoj lokaciji.

Stan se prodaje namješten i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Vlasništvo je 1/1, dokumentacija uredna, što omogućuje brzu i sigurnu kupnju. Parking je dostupan oko zgrade, što je značajna prednost u ovom dijelu grada.

Lokacija je iznimno praktična – Turnić nudi sve sadržaje potrebne za kvalitetan svakodnevni život: škole, vrtiće, trgovine, usluge, javni prijevoz i sportsku infrastrukturu, a centar grada i zapadni dio Rijeke lako su dostupni. Blizina Rujevice dodatno podiže vrijednost lokacije.

Ovaj stan predstavlja odličan izbor za obiteljski život, ali i sigurnu investiciju, zahvaljujući traženoj lokaciji, pogledu na more i funkcionalnom rasporedu.

Agencijska provizija iznosi 3% + PDV od postignute kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Nika Drkula

E-mail: nika@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 1635 570

Šifra nekretnine: 9207
Ako želite znati više, možete razgovarati s Nika Drkula.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
12
Dizalo
Da
Površina
88 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
2
Namješteno
Namještena samo kuhinja
Balkon
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, radijatori, na plinski pogon
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Detalji površine

Ostalo

Kat
12
Površina
88,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
88,0 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 239.000
Cijena po m²
2.716 €/m²

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+15
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili