map icon

Stan 38 m², Opatija

Opatija
€ 270.000
38 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9379

Opatija – Apartman 38 m² – 270.000 €

Opatija – Apartman 38 m² – 270.000 €

Na prodaju je prekrasan apartman površine 38 m² smješten u jednom od najpoželjnijih dijelova Opatija. Idealna nekretnina za odmor, turistički najam ili kao investicija na atraktivnoj lokaciji. Apartman se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu Opatija, na izvrsnoj lokaciji – svega 6 minuta hoda od plaže Plaža Tomaševac i 600 m od plaže Plaža Lido. Plaža Slatina udaljena je 8 minuta lagane šetnje.

Apartman se sastoji od:

dvije spavaće sobe

dnevnog boravka

potpuno opremljene kuhinje

kupaonice s tušem

Zahvaljujući izvrsnoj lokaciji i rasporedu, nekretnina je idealna za osobno korištenje, ali i kao investicija za turistički najam.

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se obratite.

Agencijska provizija iznosi 3%+PDV od postignute kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Marijana Knez

E-mail: marijana@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 163 55 64

Šifra nekretnine: 9379
Ako želite znati više, možete razgovarati s Marijana Knez.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Površina
38 m²
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 270.000
Cijena po m²
7.105 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+7
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili