Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 99.000
518 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 17. 04. 2026.
Opis

referenca: 3-74275

Velika Gorica, Mraclin, Građevinsko zemljište

Prodaje se građevinsko zemljište površine 518 m² u naselju Mraclin, smještenom u neposrednoj blizini Velike Gorice i Zagreba. Lokacija je mirna i ugodna za život, uz dobru prometnu povezanost i dostupnost svih potrebnih sadržaja.

Na parceli se nalazi postojeći objekt koji nije useljiv, te je predviđen za rušenje ili potpunu rekonstrukciju, ovisno o željama budućeg vlasnika.

Osnovne informacije:

površina zemljišta: 518 m²
građevinska zona
postojeći objekt (nije useljiv)

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili investiciju, uz mogućnost uređenja prostora prema vlastitim potrebama.

Prednosti:

atraktivna i tražena lokacija
blizina Velike Gorice i Zagreba
mirno okruženje pogodno za obiteljski život
potencijal za novu gradnju

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.

ID CODE: 3-74275

Ivona Sakač
Suradnik u procesu obuke
Mob: +385 91 641 0073
Tel: +385 1 210 54 50
Površina
518 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 99.000
Cijena po m²
191 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili