Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 65.000
1.032 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 05. 05. 2026.
Opis

referenca: 46977

ZADAR, ZEMUNIK DONJI - Građevinsko zemljište

ZADAR, ZEMUNIK DONJI - Građevinsko zemljište.

Građevinsko zemljište u Zemuniku Donjem Savršen omjer mira i pristupačnosti

Prodaje se izvrsno građevinsko zemljište površina 1032 m, pravokutnog oblika, smješteno u mirnom dijelu Zemunika Donjeg.
Ova parcela predstavlja idealnu priliku za rješavanje stambenog pitanja ili gradnju kuće za odmor u mjestu koje iz godine u godinu postaje sve traženija lokacija.

Pravilna geometrija od 15 x 70 metara omogućuje kreativna arhitektonska rješenja, ostavljajući dovoljno prostora za bazen, vrt ili dodatne popratne objekte.
Zemljište se nalazi na mikrolokaciji koja nudi maksimalnu praktičnost za svakodnevni život.

Zemljište se nalazi odmah uz asfaltiranu prometnicu, što znatno olakšava proces ishođenja dozvola i same gradnje.

U krugu od par minuta hoda se nalazi Trgovina, dječje igralište i stanica javnog prijevoza.

Svi ključni sadržaji udaljeni su svega par minuta vožnje ili 15-ak minuta lagane šetnje, što osigurava savršen balans privatnosti i blizine urbanog života.

Lokacija i pogodnosti u neposrednoj blizini:

Obitelj i obrazovanje: Osnovna škola, dječji vrtić i moderna sportska dvorana.
Zdravlje: Ambulanta, stomatološka ordinacija i ljekarna.
Opskrba i slobodno vrijeme: Veliki diskont Tommy, 2 trgovina Studenac, pekara, dvije pizzerije te lokalni kafići.

Zašto investirati ovdje?
Zemunik Donji postaje sve traženija lokacija zbog izvrsne povezanosti sa Zadrom, blizine zračne luke i autoceste, a istovremeno nudi miran životni stil. Ova parcela, sa svojih 1032 m, nudi rijetku kombinaciju prostranosti i vrhunske pristupačnosti.

Ne propustite priliku za investiciju u području koje se ubrzano razvija!

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja.

ID KOD AGENCIJE: 46977

Dux Zadar
Mob: +385 91 335 1152
Tel: +385 91 480 8808
Površina
1.032 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 65.000
Cijena po m²
63 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili