Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 140.000
1.400 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 27. 04. 2026.
Opis

referenca: EUROVILLA-822152

Konavle, Popovići: Građevinsko zemljište 1400 m² na mirnoj lokaciji

Predstavljamo iznimnu priliku za kupnju građevinskog zemljišta smještenog u idiličnom naselju Popovići, u srcu predivnih Konavala, nadomak povijesnog Dubrovnika. Ova jedinstvena parcela, ukupne površine 1400 m2, idealna je za izgradnju luksuzne vile ili obiteljske kuće iz snova, nudeći savršenu kombinaciju privatnosti, mira i spektakularnog prirodnog okruženja. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja, što osigurava jednostavan pristup i bržu realizaciju vašeg projekta.Pozicija parcele pažljivo je odabrana za maksimalnu izoliranost i intimu, daleko od gradske vreve. Uživajte u neometanom miru i tišini, okruženi netaknutom prirodom Konavala, uz pogled na Jadransko more. Infrastruktura je u neposrednoj blizini, što olakšava planiranje i izgradnju.Konavle su poznate po bogatoj kulturnoj baštini, gastronomiji i predivnim krajolicima, nudeći aktivan životni stil s brojnim mogućnostima za rekreaciju. Blizina Zračne luke Dubrovnik (Čilipi) osigurava izvrsnu povezanost, dok je Dubrovnik, biser Jadrana, udaljen tek kratkom vožnjom, nudeći pristup vrhunskim restoranima, kulturnim događanjima i luksuznim sadržajima.Ovo građevinsko zemljište predstavlja izvanrednu investicijsku priliku u jednoj od najpoželjnijih regija Hrvatske. Bilo da planirate obiteljski dom, vilu za odmor ili nekretninu za turistički najam, ova lokacija nudi neograničen potencijal. Ne propustite priliku postati vlasnikom dijela ovog mediteranskog raja.Za više informacija ili dogovor oko obilaska, kontaktirajte nas.... Više na eurovilla.hr, ID: 822152
Ako želite znati više, možete razgovarati s Vinka Grošeta.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
1.400 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 140.000
Cijena po m²
100 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili