Poljoprivredno zemljište za Prodaja

€ 210.600
2.106 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9865

Kostrena – zemljište 2.106 m² na mirnoj lokaciji

Na prodaju atraktivno zemljište površine 2.106 m² smješteno u Kostreni, na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za investiciju ili izgradnju.

Cijena iznosi 100 €/m².

Zemljište se nalazi u mirnom okruženju u blizini svih važnih sadržaja, što ga čini izvrsnim izborom za različite namjene.

Osnovne informacije:

Površina: 2.106 m²

Cijena: 100 €/m²

Lokacija: Kostrena

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Marijana Knez

E-mail: marijana@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 163 55 64

Šifra nekretnine: 9865
Ako želite znati više, možete razgovarati s Marijana Knez.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Poljoprivredno zemljište
Površina
2.106 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 210.600
Cijena po m²
100 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili