Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 90.000
1.200 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9807

Građevinsko zemljište 1200m2 Slivnica

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Slivnica, u blizini Posedarja. Parcela ima ukupnu površinu od 1200 m² , pravilnog je oblika

Teren se nalazi u uređenom, neizgrađenom dijelu građevinskog područja, što pruža sigurnost u planiranju i realizaciji buduće gradnje.

Lokacija je mirna i pogodna za izgradnju obiteljske kuće ili investicijskog objekta, uz blizinu svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.

Vlasništvo je uredno i čisto, 1/1, bez tereta, što omogućuje sigurnu i brzu kupoprodaju.

Ovo zemljište predstavlja izvrsnu priliku za gradnju doma na ugodnoj i pristupačnoj lokaciji.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Tea Zucović

E-mail: tea@palace.agency

Kontakt broj: +385 91 111 8088

Šifra nekretnine: 9807
Ako želite znati više, možete razgovarati s Tea Zucović.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
1.200 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 90.000
Cijena po m²
75 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili