Stan 75 m², Šibenik

€ 265.000
75 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 12. 05. 2026.
Opis

referenca: 9769

Šibenik, Vidici: Prostran osunčan obiteljski stan s pogledom na more

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan s panoramskim pogledom na more, u sadržajnoj gradskoj četvrti, idealnoj za urbano obiteljsko stanovanje.

Ovaj osunčan stan smješten je na desetom katu dobro održavanog nebodera, a zahvaljujući svojoj jugoistočnoj orijentaciji, stan obiluje dnevnom svijetlošću i toplinom, te pruža jedinstveni pogled na more, otočje, kao i na urbano gradsko okruženje.

Zgrada je opremljena s dva funkcionalna dizala koja vode do stana, a stan se sastoji od predsoblja, odnosno hodnika opremljenog s ugradbenim ormarima koji pametno koriste prostor u pohrambene svrhe, a hodnikom se nadalje pristupa ostalim prostorijama: dvije spavaće sobe, kupaonica s WC-om, kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak s izlazom na prostranu loggiu s ugrađenim roletama, koja pruža dodatnu privatnost i zaštitu od sunca te omogućuje korištenje tokom cijele godine kao produžetak dnevnog boravka.

Osim loggie, stan krase i tri francuska balkona u spavaćim sobama i kuhinji.

Stambena površina stana iznosi 75m2, a dodatak stanu osim loggie je i drvarnica u podrumu zgrade.

Stan je očuvan i u potpuno useljivom stanju te ne zahtijeva veća dodatna ulaganja.

Lokacija ove nekretnine, posebna je prednost, smještena u jednoj od poželjnijih gradskih četvrti, osigurava idealne uvjete za urbano obiteljsko življenje, pa se tako u neposrednoj blizini nalaze: škola, vrtić, trgovine, ugostiteljski objekti i stanice javnog gradskog prijevoza, a kratkim prometovanjem se stiže i do gradskih plaža kao i stare gradske jezgre.

Vlasništvo nekretnine je uredno 1/1, bez tereta, pa je moguća i kupnja putem financiranja stambenim kreditom, a kako bismo našim kupcima olakšali proces ishođenja stambenog kredita, osiguravamo besplatno kreditno savjetovanje.

Ova nekretnina, spremna za useljenje novih vlasnika, bez potrebe za daljnjim ulaganjima, predstavlja jedinstvenu investicijsku priliku na tržištu.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Lovre Pirija

E-mail: lovre@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 163 5565

Šifra nekretnine: 9769
Ako želite znati više, možete razgovarati s Lovre Pirija.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Površina
75 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 265.000
Cijena po m²
3.533 €/m²
Tlocrt
Agencija-Palace-nacrt-stana-sibenik-Vidici
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+22
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili