Dvosobni stan 54 m², Šibenik

€ 206.000
2
54 m²
1
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9708

Osunčan stan s dvije spavaće sobe na Baldekinu

U mirnom i ugodnom dijelu Baldekina prodaje se svijetao i funkcionalan stan stambene površine 52 m2, idealan za obiteljski život.

Stan je pažljivo raspoređen kako bi maksimalno iskoristio svaki kvadratni metar. Na samom ulazu nalazi se prostrani hodnik koji vodi prema dječjoj spavaćoj sobi. U nastavku se otvara ugodan i prozračan prostor dnevnog boravka povezan s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na zatvoreni balkon s koje se pruža lijep pogled – savršeno mjesto za opuštanje. Stan također ima bračnu spavaću sobu te kupaonicu s tuš kabinom.

Zahvaljujući svojoj poziciji, stan je izrazito osunčan i topao tijekom cijelog dana, što doprinosi ugodnoj atmosferi i manjoj potrošnji energije. Dodatnu vrijednost nekretnini daje i ostava smještena u podrumu zgrade. Na stanu je promijenjena stolarija i postavljena PVC, kao i klima uređaj u open space prostoru kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Zgrada ide u energetsku obnovu, odnosno u budućnosti će se raditi fasada.

Lokacija je jedna od glavnih prednosti – Baldekin je miran i uređen kvart s brojnim sadržajima u neposrednoj blizini, uključujući vrtiće, igrališta, trgovine i kafiće, što ga čini idealnim za obiteljski život. Parking je besplatan i dostupan ispred zgrade.

Vlasništvo je uredno, dokumentacija čista, te je stan pogodan za kupnju putem kredita. Kako bismo našim kupcima olakšali proces ishođenja stambenog kredita, osiguravamo besplatno kreditno savjetovanje.

Agencijska provizija iznosi 3%+PDV od dogovorene kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Ana Skrobonja

E-mail: ana.s@palace.agency

Kontakt broj: +385 91 288 7991

Šifra nekretnine: 9708
Ako želite znati više, možete razgovarati s Ana Skrobonja.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Površina
54 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Balkon
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 206.000
Cijena po m²
3.815 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+15
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili