Dvosobni stan novo, drugi kat, Šibenik

€ 259.000
2
61 m²
1
2
Da
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9658

PRETPRODAJA -Stan na drugom katu luksuzne novogradnje, 61,61 m2

Luksuzni dvosobni stan s garažom – Crnica, Šibenik

Stan ima 61,61² neto stambene površine, pažljivo osmišljene za maksimalnu funkcionalnost i udobnost.

Uz stan se kupuje i garaža sa spremištem površine 37,45 m² (za dva automobila), što pruža dodatnu razinu luksuza i privatnosti.

Raspored prostorija:Natkriveni balkon 19,30 m2

Dnevni boravak 14,37 m2

Kuhinja i blagovaonica 17,19 m2

Spavaća soba 8,75 m2

Spavaća soba 8,29 m2

Kupaonica 3,36 m2

Glavne prednosti:Podno grijanje, zgrada s liftom, garažom i spremištem, izuzetno tražena lokacija – Crnica, blizina mora, centra grada i svih sadržaja

Ova nekretnina idealna je za one koji traže moderan način života uz visoku razinu komfora, bilo za stanovanje ili kao investiciju.

Agencijska provizija iznosi 3% + PDV od postignute kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Iva Gracin

E-mail: iva@palace.agency

Kontakt broj: +385 91 111 8585

Šifra nekretnine: 9658
Ako želite znati više, možete razgovarati s Iva Gracin.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
2
Dizalo
Da
Površina
61 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
2 u garaži
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Detalji površine

Ostalo

Kat
2
Površina
61,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
61,0 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 259.000
Cijena po m²
4.246 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2027
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grijanje

    Samostalno, zrak
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
Tlocrt
pretprodaja-stan-na-drugom-katu-luksuzne-novogradnje-6161_1
pretprodaja-stan-na-drugom-katu-luksuzne-novogradnje-6161_2
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+7
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili