Obiteljska kuća 250 m², za renovaciju, Kutjevo

€ 360.000
5
250 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9926

Bajkovito imanje s vodenim mlinom i ribnjacima

Na prodaju jedinstveno imanje sa starim vodenim mlinom, smješteno u mirnom i izdvojenom prirodnom okruženju, daleko od naselja.

Mlin se sastoji od 5 prostorija koje je potrebno adaptirati, uz više pomoćnih objekata koji nude dodatne mogućnosti uređenja prema vlastitim željama.

Na imanju se nalaze 3 ribnjaka ukupne površine oko 6.000m2, stvarajući autentičan i rijedak prirodni ambijent.

Ukupna površina zemljišta iznosi 81.026m2, od čega je približno 75.000m2 obradive zemlje, idealne za poljoprivredu, ekološku proizvodnju ili razvoj turističkog sadržaja.

Lokacija pruža potpunu privatnost i mir, što ovu nekretninu čini savršenom prilikom za razvoj ruralnog turizma, seoskog domaćinstva, izletišta ili investicijskog projekta.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Dino Benković

E-mail: dino@palace.agency

Kontakt broj: +385 91 185 8503

Šifra nekretnine: 9926
Ako želite znati više, možete razgovarati s Dino Benković.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Površina
250 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
5
Informacije o cijeni
Cijena
€ 360.000
Cijena po m²
1.440 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Stanje

    Za renoviranje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+6
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili