Dvosobni stan novo, prizemlje, Luka, Poreč

€ 174.900
2
42 m²
1
PR
Da
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: IS1521051

Moderan stan u prizemlju sa vrtom B2

U neposrednoj blizini Poreča, u mirnom i uređenom okruženju koje odiše mediteranskim šarmom, smjestio se ovaj moderan stan u kvalitetnoj novogradnji savršen izbor za život, odmor ili pametnu investiciju.

Stan B2, ukupne površine 42,13 m, nudi savršeno organiziran prostor koji spaja funkcionalnost i udobnost. Svijetli open-space dnevni boravak s kuhinjom (17,92 m) stvara ugodnu atmosferu za svakodnevni život, dok spavaća soba (11,51 m) pruža potreban mir i privatnost. Elegantna kupaonica dodatno naglašava suvremeni karakter stana.

Natkrivena terasa idealna je za uživanje na svježem zraku bilo da započinjete dan uz kavu ili ga završavate u opuštajućem ambijentu.

Dodatnu vrijednost ovoj nekretnini daje spremište od 2,74 m, savršeno za dodatnu pohranu, kao i osigurano parkirno mjesto, uz mogućnost kupnje dodatnog parkirnog mjesta što ovu ponudu čini još praktičnijom i atraktivnijom.

Lokacija pruža savršen balans mira i dostupnosti svega nekoliko minuta vožnje dijeli vas od centra Poreča i prekrasnih plaža.

Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže spoj kvalitete, lokacije i dugoročne vrijednosti.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati

Stan A2, ukupne površine 42,13 m, nudi savršeno organiziran prostor koji spaja funkcionalnost i udobnost. Svijetli open-space dnevni boravak s kuhinjom (17,92 m) stvara ugodnu atmosferu za svakodnevni život, dok spavaća soba (11,51 m) pruža potreban mir i privatnost. Elegantna kupaonica dodatno naglašava suvremeni karakter stana.

Marija Šantor
Agent s licencom
MOB: 092/282-7379
marija.santor@dogma-nekretnine.com

Suzana Filipović
Asistent u posredovanju
MOB: 091/933-2504
suzana.filipovic@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: IS1521051

Marija Šantor
Agent s licencom
Mob: 092/282-7379
Tel: +385 52 771 458
E-mail: marija.santor@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com

Suzana Filipović
Asistent u posredovanju
Mob: 091/933-2504
Tel: +385 52 771 458
E-mail: suzana.filipovic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Marija Šantor.
Površina
42 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Cijena
€ 174.900
Cijena po m²
4.164 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+5
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili