Trosobni stan Rovinj, Rovinj

€ 350.000
3
50 m²
1
2
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 05. 05. 2026.
Opis

referenca: SH200

Centar Rovinja, moderan dvosoban stan na drugom katu

U centru Rovinja prodaje se stan površine 50 m², smješten u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja.

Stan je funkcionalno organiziran te se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice. Prostor je jasno definiran i prilagođen svakodnevnom korištenju. Spavaće sobe su uređene s naglaskom na praktičnost i udobnost, dok je kuhinja opremljena osnovnim aparatima potrebnim za pripremu obroka. Blagovaonica pruža dovoljno prostora za boravak i objedovanje.

Grijanje i hlađenje riješeni su putem klima uređaja.

Lokacija omogućuje jednostavan pristup svim važnim sadržajima koji su dostupni pješice, uključujući trgovine, restorane, kafiće, banku, ljekarnu i poštu. Položaj u centru grada čini nekretninu pogodnom za svakodnevni život, ali i za turistički najam.

Osnovne karakteristike:

Površina: 50 m²
Dvije spavaće sobe
Kupaonica
Kuhinja i blagovaonica
Klima uređaj

Stan je u urednom vlasništvu 1/1, bez tereta.

Zbog svoje lokacije i rasporeda, nekretnina je prikladna za stanovanje ili kao investicija za najam u turističke svrhe.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja:

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 3611 922
E-mail: karlo.sestan@sevenhills.hr

ID CODE: SH200

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 361 1922
Tel: +385 99 285 7323
Kat
2 kat
Dizalo
Ne
Površina
50 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Cijena
€ 350.000
Cijena po m²
7.000 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+15
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili