Trgovina - Poslovni prostor za Prodaja

€ 165.000
2
64 m²
1

Bilješka

Oglas ažuriran 05. 05. 2026.
Opis

referenca: 109-356

RIJEKA, BELVEDER - Poslovni prostor s galerijom, 64 m

Manor predstavlja odličan poslovni prostor s galerijom na Belvederu, površine 64 m.

* Raspored prostorija:

- velika prostorija otvorenog koncepta
- galerija do koje vode spiralne stepenice: sadrži manju prostoriju pogodnu za zaseban
ured te sanitarni čvor.

* Prednosti:

- odlična lokacija: neposredna blizina centra grada i svih važnih sadržaja
- fleksibilnost: zbog svoje konfiguracije i lokacije idealan za uredske djelatnosti, agencije,
projektne urede, kozmetičke salone ili slične djelatnosti
- mogućnost uređenja: prostoru je potebna adaptacija koja vlasnicima daje mogućnost da
prostor prilagode vlastitim potrebama
- funkcionalna podjela: jasna odvojenost radnog dijela od klijentske zone.

Odlična prilika za pokretanje ili proširenje poslovanja na odličnoj lokaciji.

ID KOD AGENCIJE: 109-356

MANOR NEKRETNINE d.o.o.
Mob: +385 99 365 7230
Tel: +385 51 504 909
E-mail: info@manor.hr
www.manor.hr
Značajke
Ugovor
Prodaja
Površina
64 m²
Prostorije
2 prostorije, 1 kupaonica
Informacije o cijeni
Cijena
€ 165.000
Cijena po m²
2.578 €/m²
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+4
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili