Dvosobni stan Crikvenica, Centar, Crikvenica

€ 227.000
2
43 m²
2
Ne
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 06. 05. 2026.
Opis

referenca: 30579

Stan Crikvenica

Ovaj moderni apartman smješten je u mirnoj ulici, samo nekoliko koraka od mora, s prekrasnim pogledom na more. Idealno za obitelj ili kao investicija za iznajmljivanje.

Karakteristike:

Površina: Prostran i dobro raspoređen interijer
Parking: Vlastiti parking
Blizina sadržaja: U blizini trgovine, restorana i svih potrebnih sadržaja
Gradnja: Novija gradnja, moderni standardi

Zašto odabrati ovaj apartman?

Uživajte u svakodnevnom pogledu na more
Mirna i tiha okolina idealna za odmor
Savršena prilika za investiciju ili trajni boravak

Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog prekrasnog apartmana!

Napomena:

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u
skladu s Općim uvjetima poslovanja.
https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja

Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas.

ID CODE: 30579

Vira Yuzych
Suradnik u procesu obuke
Mob: 0955315119
Tel: +385 (0) 51 328 231
Kat
2 kat
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
43 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
1
Cijena
€ 227.000
Cijena po m²
5.279 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

B

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+7
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili