Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 228.250
1.283 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 07. 05. 2026.
Opis

referenca: 3-74521

Istra, Buje, lijepo građevinsko zemljište sa pogledom na more

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno građevinsko zemljište smješteno
na lijepoj lokaciji s koje se pruža pogled na masline i more.

Prednost ove lokacije je blizina grada, mora i graničnog prijelaza sa Slovenijom koji su udaljeni svega nekoliko kilometara.
Prema prostornim uvjetima gradnje dozvoljena je izgradnja samostojeće ili dvojne kuće.

Zemljište je veličine 1283 m2, ima plaćene sve priključke i urednu dokumentaciju.

ID CODE: 3-74521

Martina Bošković
Prodajni predstavnik
Mob: +385 91 6417 013
Tel: +385 52 435 428
Fax: +52 638 220
Površina
1.283 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 228.250
Cijena po m²
178 €/m²
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+4
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili