map icon

Obiteljska vila 2 m², dobro stanje, Rogoznica

Rogoznica
€ 1.800.000
5
2 m²
3+
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 07. 05. 2026.
Opis

referenca: RE100643

Rogoznica – Luksuzna vila 200 m2 uz more

Na prodaju je ekskluzivna luksuzna vila u Rogoznici, smještena na zemljištu od 400 m2. Ova moderna vila izgrađena je 2024. godine te nudi vrhunski komfor, elegantan dizajn i prestižnu lokaciju u prvom redu do mora. Vila se prostire na 200 m2 stambene površine i sadrži: 4 prostrane spavaće sobe 5 moderno opremljenih kupaonica Prostrani dnevni boravak s puno prirodnog svjetla Blagovaonicu povezanu s moderno dizajniranom kuhinjom Hodnik i spremište za dodatni prostor Lođu s prekrasnim pogledom na more Praonicu rublja Oprema nekretnine: Dizalica topline za ekonomično grijanje i hlađenje Kamin za dodatnu atmosferu i ugodu Klimatizacijski sustav Video nadzor i alarmni sustav Vanjska kuhinja s roštiljem Uređeni vrt Vanjski bazen do 40 m2 Dodatni detalji: 2 vanjska parkirna mjesta Vila se nalazi u prvom redu do mora s otvorenim pogledom Orijentacija: jug Lokacija: Vila je smještena na atraktivnoj lokaciji u blizini svih ključnih sadržaja: Glavna cesta Škola i vrtić Trgovine, restorani i ostali potrebni sadržaji Ova jedinstvena vila predstavlja savršen spoj luksuza, privatnosti i nevjerojatne lokacije. Kontaktirajte nas za više informacija ili dogovorite razgledavanje ove ekskluzivne nekretnine!

Za više informacija kontaktirajte našeg agenta zaduženog za ovu nekretninu:
Tara Balent
Mobitel: +3850912633334
E-mail: tara@regent.hr
Telefon: +385 1 308 1111

www.regent.hr, ID oglasa RE100643,
Detalje ove nekretnine možete pogledati i na Regent stranici:
https://regent.hr/prodaja/rogoznica-luksuzna-vila-200-m2-uz-more
Značajke
Vrsta
Obiteljska vila
Ugovor
Prodaja
Kat
1 kat
Katovi zgrade
1
Dizalo
Ne
Površina
2 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
4
Kupaonice
3+
Terasa
Ne
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Centralno, podno grijanje, pokreće dizalica topline
Pogled
More
Ostale karakteristike
  • Kamin
  • Bazen
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.800.000
Cijena po m²
900.000 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A+

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+50
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili