Dvosobni stan Poreč, Luka, Poreč

€ 235.700
2
52 m²
1
1
Da
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: SH235

Jednosoban stan na 1. katu 800 metara od mora - Poreč okolica

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji u okolici Poreča, udaljen oko 800 metara od mora.

Riječ je o stanu na prvom katu zgrade koja je dio manjeg stambenog projekta s ukupno dva moderna objekta i osam stanova. Projekt je izveden prema suvremenim građevinskim i energetskim standardima, s naglaskom na funkcionalan raspored i kvalitetu izvedbe.

Stan se sastoji od ulaza, garderobe, kupaonice, kuhinja + dnevni boravak u open space kombinaciji, spavaće sobe te natkrivene terase.

Raspored prostora:

ulazni prostor
jedna spavaće sobe
kupaonice
garderoba
otvoreni dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom
natkrivena terasa

Tehnička oprema:

Smart Home sustav za upravljanje rasvjetom, grijanjem i instalacijama
Daikin multi-split sustav grijanja i hlađenja
priprema za punjenje električnih vozila
Schindler dizala u zgradi

Završna obrada i materijali:

aluminijska stolarija s troslojnim IZO staklima
električne rolete i komarnici
troslojni hrastov parket u dnevnim prostorijama
talijanska keramika u kupaonicama
Hansgrohe sanitarije
visoka razina toplinske i zvučne izolacije

Lokacija je u mirnijem dijelu okolice Poreča, s udaljenošću od približno 800 metara do mora. U blizini se nalaze sadržaji potrebni za svakodnevni život, a pozicija omogućuje brz pristup obali i širem području grada.

Stan je dio novogradnje u kojoj su objedinjeni suvremena tehnologija gradnje i standardna rješenja opreme, bez dodatnih informacija o kvadraturi ili drugim elementima koji nisu navedeni.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja:

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 3611 922
E-mail: karlo.sestan@sevenhills.hr

ID CODE: SH235

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 361 1922
Tel: +385 99 285 7323
Kat
1 kat
Katovi zgrade
2
Dizalo
Da
Površina
52 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži, 2 na zajedničkom parkingu
Cijena
€ 235.700
Cijena po m²
4.533 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+5
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili