Poljoprivredno zemljište za Prodaja

€ 1.000.000
19.041 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: 300411003-3138

ZEMLJIŠTE PRVI RED NA MORU

Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 19.041 m na izuzetnoj lokaciji u blizini Jakišnice, na otoku Pag.

Zemljište se nalazi u prvom redu do mora te pruža otvoren pogled na more i prirodu, uz mirno okruženje i odličan pristup. Idealno je za investiciju, poljoprivredu, maslinik, OPG ili uživanje u netaknutoj prirodi jednog od najatraktivnijih dijelova otoka Paga.

Osnovne informacije:

* površina: 19.041 m
* prvi red uz more
* blizina mjesta Jakišnica
* mirna i privatna lokacija
* prekrasan panoramski pogled

Više informacija na upit.

ID KOD AGENCIJE: 300411003-3138

RE/MAX Complete
Voditelj ureda
Mob: +385 914444271
Tel: +385 53 560 173
E-mail: complete@remax.hr
https://www.remax.hr/Complete
Ako želite znati više, možete razgovarati s RE/MAX Complete.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Poljoprivredno zemljište
Površina
19.041 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.000.000
Cijena po m²
53 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili