Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 418.000
1.800 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 12. 05. 2026.
Opis

referenca: iro-4540

Eksluzivno/Sesvete/građevinsko zemljište 1800m2/3 zgrade/9 stanova + 9 VPM !!!

Molim zvati na broj: +385 98 725978

SESVETE - ODLIČNA LOKACIJA !!

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE sa idejnim rješenjem za 3 ZGRADE ukupno 9 STANOVA sa 9 VPM (vanjskih parkirnih mjesta).

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 1800 m2 u Sesvetama, na odličnoj lokaciji idealnoj za realizaciju modernog stambenog kompleksa.

Za zemljište je izrađen idejni projekt za tri zgrade sa ukupno 9 luksuznih i komfornih stanova, prilagođenih potrebama obiteljskog stanovanja i suvremenog načina života.

Lokacija pruža odličan balans između mirnog obiteljskog okruženja i izvrsne prometne povezanosti. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna i srednja škola, trgovine, javni prijevoz te svi sadržaji potrebni za kvalitetan svakodnevni život.

Posebnu vrijednost ovoj lokaciji daje mirno okruženje i blizina prirode, uz istovremeno brz pristup glavnim prometnicama i gradu.

Navedeni projekt idealan je za investitore koji žele kvalitetnu lokaciju s velikim potencijalom za moderan stambeni kompleks

Dajemo kompletnu stručnu i pravnu uslugu!

ZA VIŠE INFORMACIJA I DOGOVOR OKO PREZENTACIJE MOLIMO ZVATI NA:

mob: +385 98 725978
mail: info@kvadar-nekretnine.hr
www.kvadar-nekretnine.hr
Ako želite znati više, možete razgovarati s Kvadar2 Kvadar2.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
1.800 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 418.000
Cijena po m²
232 €/m²
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+5
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili