Obiteljska kuća Tinjan, Tinjan

€ 580.000
5
130 m²
3
Ne
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: SH249

Kuća u okolici Tinjana na mirnoj lokaciji, 3 spavaće i bazen

U okolici Tinjana prodaje se samostojeća kuća u izgradnji s ukupno 130 m² stambene površine, smještena na parceli od 510 m².

Kuća je koncipirana kao obiteljski objekt s jasno odvojenim dnevnim i noćnim prostorima te naglaskom na funkcionalnost i svakodnevnu udobnost. Raspored prostorija omogućuje ugodan boravak tijekom cijele godine, kao i kvalitetno korištenje vanjskog prostora.

Raspored prostorija

Prizemlje obuhvaća dnevni boravak s kaminom povezan s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu. Na istoj etaži nalazi se spavaća soba s vlastitom kupaonicom, spremište, gostinjski WC s praonom te dodatni prostor za odlaganje.

Na katu su smještene dvije spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom i pripadajućim prostorom za odlaganje, čime se osigurava privatnost članovima kućanstva ili gostima.

Vanjski prostor

okućnica površine 510 m²
bazen sa sunčalištem
uređeni vrt s travnjakom i drvećem
prostor predviđen za roštilj
dva parkirna mjesta

Okućnica je planirana kao funkcionalna cjelina koja omogućuje boravak na otvorenom, opuštanje uz bazen i korištenje vrta tijekom većeg dijela godine.

Tehničke karakteristike i oprema

podno grijanje
klima uređaji u svim prostorijama
kamin u dnevnom boravku
mogućnost sudjelovanja kupca u završnim fazama gradnje i odabiru materijala

Objekt je trenutno u izgradnji, što budućem vlasniku daje mogućnost prilagodbe pojedinih elemenata prema vlastitim potrebama i preferencijama.

Nekretnina se nalazi u mirnom okruženju u okolici Tinjana, području prepoznatom po kombinaciji privatnosti, obiteljskog stanovanja i blizine grada te obale.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja:

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 3611 922
E-mail: karlo.sestan@sevenhills.hr

ID CODE: SH249

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 361 1922
Tel: +385 99 285 7323
Katovi zgrade
1
Dizalo
Ne
Površina
130 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
3
Kupaonice
3
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži, 2 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Ostale karakteristike
  • Alarmni sustav
  • Protuprovalna vrata
Informacije o cijeni
Cijena
€ 580.000
Cijena po m²
4.462 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+17
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili