Obiteljska kuća 162 m², Krnjak

€ 70.000
2
162 m²
1
Ne
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: K820

Krnjak, useljiva obiteljska kuća s velikim zemljištem!

Prodaje se obiteljsko imanje u mirnom i lijepo okruženju, naselje Brebornica u općini Krnjak, a nadomak glavne prometnice D1 Zagreb - Karlovac - Plitvička jezera - Split.

Imanje se sastoji od obiteljske kuće površine 162,46 m2, koja se prostire na tri etaže: podruma, prizemlja i potkrovlja i dvorišta površine 748 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane sobe, kupaonice s wc-om, kuhinje sa ostavom. Do potkrovlja vodi stubište, te je isto potrebno urediti za dodatni stambeni prostor.

Kuća je djelomično obnovljena (novi krov u cijelosti, ožbukane sve prostorije u prizemlju, postavljena keramika u jednoj sobi, hodniku i kuhinji te na podu u kupaonici, nova drvena stolarija na cijeloj kući) i spremna je za život i useljenje.

U dvorištu se nalaze pomoćne zgrade: sjenik, spremište za drva i poljoprivrednih strojeva i alata, kokošinjac, svinjac i nadstrešnica, sve zajedno površine 145,03 m2.

Uz kuću prodaje se većina zemlje i manji dio zemlje preko puta glavne prometnice, sve zajedno u površini 61.501 m2.

Na imanju se nalaze struja, voda i septička jama za otpadne vode.

Ovo imanje je idealna prilika za rješavanje stambenog pitanja ili bavljenja seoskim turizmom i sl..

Kupac ne plaća agencijsku proviziju.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, molimo vas kontaktirajte na broj 0917312775.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća | Prosječna klasa nekretnine
Ugovor
Prodaja
Dizalo
Ne
Površina
162 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
0
Kupaonice
1
Balkon
Da
Terasa
Ne
Grijanje
Samostalno, radijatori, napajanje električnom energijom
Informacije o cijeni
Cijena
€ 70.000
Cijena po m²
432 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Grijanje

    Samostalno, radijatori, napajanje električnom energijom
  • Energetski certifikat

    Certifikacija je u tijeku
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+20
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili