Jednosobni stan prizemlje, Zamet, Rijeka

€ 139.500
1
31 m²
1
PR

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 1513795

Mali stan, velika prilika Krnjevo za prvi dom ili investiciju

Prodaje se šarmantan stan na Krnjevu idealan za početak ili investiciju!

Na odličnoj lokaciji na Krnjevu nalazi se ovaj simpatičan stan površine 31,12 m koji osvaja svojom funkcionalnošću i toplinom. Stan je savršen izbor za samce, parove ili kao investicija za najam.

Ono što ga čini posebnim je pripadajući vrt prava mala oaza za opuštanje, jutarnju kavu ili druženja na otvorenom.

Stan je ugodan i svijetao.

površina: 31,12 m
vrt na korištenje
mirna i tražena lokacija
idealno za prvi dom ili investiciju

Cijena: 139.500

Ako tražite nešto slatko, praktično i s dodatnim šarmom ovo je stan za vas!
Kontakt: Ines Legac 091/274-2777

ID KOD AGENCIJE: 1513795

Ines Legac
Asistent u posredovanju
Mob: 091/274-2777
Tel: 051/341-080
E-mail: ines.legac@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Ines Legac.
Površina
31 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 139.500
Cijena po m²
4.500 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1980
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+4
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili