Trosobni stan novo, prizemlje, Novalja

€ 271.580
3
73 m²
1
PR
Da
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: PAG896

Novogradnja-Stara Novalja, 500m od mora S1

NOVOGRADNJA STARA NOVALJA, 500 m OD MORA

U mirnom dijelu Stare Novalje smjestila se moderna novogradnja s kvalitetno projektiranim stanovima, idealna za odmor, turistički najam ili cjelogodišnje stanovanje.

Stan u prizemlju površine 73,4 m odiše funkcionalnošću i udobnošću te se ističe velikom natkrivenom terasom i privatnim vrtom, savršenima za uživanje na otvorenom tijekom cijele godine. Uz stan dolazi i jedno parkirno mjesto.

Stanovi su pažljivo projektirani kako bi pružili maksimalnu količinu prirodnog svjetla, moderan raspored prostorija i ugodan osjećaj doma. U gradnji se koriste vrhunski materijali i kvalitetna keramika, a završna obrada prati suvremene standarde gradnje.

Lokacija je iznimno atraktivna svega nekoliko minuta lagane šetnje dijeli vas od mora, prekrasnih plaža te svih potrebnih sadržaja poput restorana, trgovina i centra mjesta.

Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili kupnju vlastitog mediteranskog kutka na jednoj od najpoželjnijih lokacija na otoku Pagu.

Za više informacija i dogovor razgledavanja nekretnine slobodno me kontaktirajte:

PETRA IVELJIĆ: +385953960095
petra.iveljic@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: PAG896

Petra Iveljić
Asistent u posredovanju
Mob: 095/396-0095
Tel: 01/647-3011
E-mail: petra.iveljic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Petra Iveljić.
Površina
73 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Kupaonice
1
Balkon
Da
Terasa
Da
Informacije o cijeni
Cijena
€ 271.580
Cijena po m²
3.720 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A+

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+11
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili