Dvosobni stan Umag, Centar, Luka, Finida, Umag

€ 295.000
2
87 m²
1
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: EUROVILLA-395727

Istra, Umag, moderan stan s impresivnom krovnom terasom i pogledom na more

Na atraktivnoj lokaciji u okolici Umaga, svega nekoliko minuta lagane šetnje od uređene plaže i kristalno čistog mora, smjestio se ovaj moderan stan ukupne površine 87,61 m² u kvalitetnoj novogradnji, idealan za sve koji traže spoj suvremenog dizajna, komfora i mediteranskog načina života.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, elegantne kupaonice te prostranog open-space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na vanjski prostor ispunjen prirodnim svjetlom. Posebnu vrijednost ove nekretnine pruža impresivna krovna terasa površine čak 78,85 m² s panoramskim pogledom na more, savršena za lounge zonu, sunčalište ili jacuzzi, za koji su već pripremljeni priključci.Nekretnina se nalazi u mirnom i vrlo traženom dijelu u blizini svih sadržaja – restorana, trgovina, šetnica i biciklističkih staza – dok se do lijepe uređene plaže može stići pješice za svega nekoliko minuta.Postoji mogućnost kupnje dodatnog parkirnog mjesta.Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za luksuzan odmor, cjelogodišnje stanovanje ili investiciju u turistički najam. Za više informacija i dogovor oko razgledavanja slobodno nas kontaktirajte.... Više na eurovilla.hr, ID: 395727
Ako želite znati više, možete razgovarati s Manuela Herak.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
1
Površina
87 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Terasa
Da
Detalji površine

Stambeni prostor

Kat
1
Površina
87,6 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
87,6 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 295.000
Cijena po m²
3.391 €/m²
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+6
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili