Obiteljska kuća Veprinac, Opatija - Okolica, Zapad, Opatija

€ 1.650.000
5
200 m²
3
Ne
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 356

Opatija-Poljane šarmantna kuća sa bazenom i spektakularnim pogledom!

Opatija-Poljane prodaje se neopisivo šarmantna kuća sa bazenom!
Parcela na kojoj se nalazi ova čarobna kuća proteže se na 1350 m2 dok njena kvadratura iznosi 200 m2.
Uz samu kuću ovdje nalazimo i popratne sadržaje kao što su infinity bazen na kojem se sunce u ljetnim mjesecima zadržava do kasnih večernjih sati, sjenica, natkriveni prostor uz bazen sa hidromasažnom kadom, dječje igralište, prostrano parkiralište...
Mikrolokacija same kuće je usudili bismo se reći gotovo savršena budući se nalazi u slijepoj ulici (zadnja kuća u selu) a sa dvije strane je okružena šumom.
Neposredno ispod kuće ulazi se na pješačku stazu s kojom se za 15 minuta stiže do plaže u Ičićima ili za 25 minuta do centra Opatije.
Raspored same kuće je izuzetno funkcionalan. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom te predivnim kaminom sa neodoljivim pogledom te u izdvojenom dijelu nalazimo jednu spavaću sobu sa kupatilom te gostinjski toalet.
Drvene vintage stepenice spajaju prizemlje sa gornjim katom na kojem se nalaze još 2 spavaće i jedna radna soba koja će se po potrebi lako pretvoriti u spavaću.
Jedna spavaća soba na katu ima svoje kupatilo dok druge dvije sobe dijele šarmantno kupatilo i odvojeni toalet.
Velike staklene stijene sa prednje i stražnje strane kuće daju interijeru kojim dominira bijela boja izuzetno puno svjetla.
Uređena okučnica sa sjenicom, bazenom i hidromasažnom kadom savršena je kulisa ovoj vanserijskoj nekretnini.
Iz svake prostorije kuće pruža se spektakularan pogled na cijeli Kvarnerski zajev ili na zelenilo koje u izobilju okružuje ovu uistinu posebnu kuću.
Ova nekretnina sigurni smo niti jednog kupca neće ostaviti ravnodušnim, ona naprosto plijeni svojim šarmom, udobnošću, konforom, mirom, svakodnevnim cvrkutom ptica te nadasve svojim položajem!
 

ID CODE: 356

Ornela Šare
Agent s licencom
Mob: +385 98 389 101
Tel: +385 51 514 157
Površina
200 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
4
Kupaonice
3
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
4 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.650.000
Cijena po m²
8.250 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

B

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+26
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili