map icon

Trosobni stan Punta Kolova, Opatija, Opatija

OpatijaPunta Kolova, Opatija
€ 685.000
3
140 m²
3
Ne
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 606

Opatija Punta Kolova stan 1.kat sa senzacionalnim pogledom

Opatija Punta Kolova - vrhunski stan sa predivnim pogledom na more !
Ovaj nadasve prelijep i izuzetno funkcionalan stan nalazi se u širem centru poznatog bisera jadranske obale Opatije, na jednakoj udaljenosti ( 1km ) od čuvene ACI marine u šarmantnim Ičićima te samog centra Opatije. Svega par minuta udaljen od čuvene opatijske šetnice Lungo Mare, koja je nastala davne 1889. godine i koja povezuje poznata kvarnerska mjesta Volosko i Lovran u dužini od 12 km, na kojoj možete razgledati spektakularne primjerke vrhunske arhikteture iz 19. stoljeća dok šećete uz more.
Stan se nalazi na 1. katu vile sa predivnim pogledom, 140m2 ovog 3 - sobnog stana idealno je raspoređeno na dnevni boravak, 3 spavaće sobe, 3 kupaonice, kuhinju sa blagavaonicom, predivnu vanjsku terasu, garažno mjesto, loggiu, vanjski roštilj i spremište. Na ulici ispred vile moguće je koristiti besplatni parking, udaljenost od javnog prijevoza je svega 50m kao i blizina mora i plaže, udaljene svega 100m. Na istome katu postoji mogućnost kupnje stana od 23m2 koji može biti kao zasebna cjelina a može se vrlo funkcionalno pretvoriti u kombinaciju teretane i SPA zone. Ovaj šarmantan stan, na idealnoj lokaciji okružen zelenilom pruža savršenu priliku svim zaljubljenicima opatijske rivijere i nudi priliku za odlično ulaganje, kako za osobni odabir tako i za investiciju te ima našu najtopliju preporuku !

ID CODE: 606

Srecko Josic
Suradnik u procesu obuke
Mob: 098 860186
Tel: +385 51 514 157
Površina
140 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
3
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 685.000
Cijena po m²
4.893 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+31
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili