Obiteljska kuća Martinkovac, Rijeka, Srdoči, Rijeka

€ 1.090.000
5+
422 m²
3+
Ne
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 773

Rijeka, Srdoči, kuća s pogledom na more

Rijeka, Martinkovac, kuća 422 m2 s panoramskim pogledom na more

Nekretnina se nalazi na parceli površine 911m2, a sastoji se od tri etaže:

- Suteren gdje se nalaze: spremište, ured, kuhinja , toalet i garaža.

- Prizemlje, ukupne neto površine cca 137 m2 se sastoji od 3S+DB stana: natkriveni ulaz, dva hodnika , kuhinja, dnevni boravak i blagovaona , tri spavaće sobe , toaleta , kupaone te spremišta.

- 1. Kat, tu se nalazi dvoetažni stan ukupne neto površine cca 193 koji se proteže na kat povezan unutarnjim stubištem, a sastoji se od: dva hodnika, dnevnog boravka , kuhinje i blagovaone, kupaona , dvije loggie , balkon , spremište , ljetna kuhinja te nenatkrivena terasa.
▪ na katu dvoetažnog stana se nalazi: stubište, hodnik, kupaona , dva balkona, tri spavaće sobe te dvije loggie.

Stan u prizemlju se grije na klimu i električne grijalice, dok je u dvoetažnom stanu etažno grijanje na plin.

Kuća ima pristup iz dvije ulice; iz jedne je pristup garaži, dok je iz druge pristup otvorenom parkingu i stanovima.

Komunikacija među katovima moguća je vanjskim stubištem.

Na nekretnini je nova stolarija i obnovljena fasada.

ID CODE: 773

CAMELIA REAL ESTATE d.o.o.
Mob: +385 914200404
Tel: 0914200404
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
422 m²
Prostorije
5+
Spavaće sobe
6
Kupaonice
3+
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži, 7 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, štednjak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.090.000
Cijena po m²
2.583 €/m²

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+20
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili