Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 75.000
799 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 1292

ZAGREBAČKA UL. građevinsko zemljište, 799 m², S1 zona

ZAGREBAČKA ULICA, BRODSKI VAROŠ - građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića te svih gradskih sadržaja. Površina zemljišta iznosi 799 m².

Prema važećem Generalnom urbanističkom planu grada Slavonskog Broda (GUP-u), zemljište se nalazi u “S1” zoni gradnje. Moguća je gradnja obiteljske kuće ili dvije stambene zgrade sa po tri stana, što ovu nekretninu čini izuzetno zanimljivom za investitore i buduće vlasnike.

Infrastruktura: dostupni priključci za plin, struju, vodu i kanalizaciju.

Za dodatne informacije ili dogovor oko razgledavanja, stojimo Vam na raspolaganju.

ID CODE: 1292

Edi Bračun
Agent s licencom
Mob: +385 95 8939 386
Tel: 035 448 862
Površina
799 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 75.000
Cijena po m²
94 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili