Dvosobni stan Retfala, Osijek, Industrijska četvrt, Retfala, Josipovac, Osijek

€ 98.000
2
38 m²
1
3
Ne
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 13052026

RETFALA, STAN LJUDEVITA POSAVSKOG

Stan u stambenoj zgradi koja je energetski učinkovita sa novom fasadom, krovom. Stan se nalazi na 3.katu. Sastoji se od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupaonice i hodnika. Ima balkon na uličnu stranu.
Potrebna je renovacija poda i kupaonice. U kuhinji su promijenjene instalacije.
Vrlo lijepa i atraktivna lokacija.

Za sve upite na kontakt telefon.
Cijena nije fixna , moguća manja korekcija.

ID CODE: 13052026

Dolores Riba
Agent s licencom
Mob: 00385992515657
Kat
3 kat
Dizalo
Ne
Površina
38 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Cijena
€ 98.000
Cijena po m²
2.579 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1980
  • Grijanje

    Samostalno, zrak
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+10
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili