Trosobni stan Opatija, Centar, Opatija

€ 350.000
3
84 m²
1
2
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: E3901

Opatija centar, stan 84 m2, adaptiran

Prodaja dvoetažnog stana u centru Opatije – 84 m²

Na prodaju je atraktivan dvoetažni stan površine 83,80 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade u samom centru Opatije. Zgrada ima ukupno dva kata, a stan se prostire na dvije etaže te nudi funkcionalan raspored i izvrsnu lokaciju, idealnu za život, odmor ili turistički najam.

Stan je kompletno renoviran, moderno uređen i prodaje se potpuno namješten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.

Raspored prostorija:

Prva etaža
- ulazni hodnik
- prostrani dnevni boravak s biljarskim stolom

- odlična lokacija u centru Opatije
- blizina mora, šetnice, restorana i trgovina
- potpuno namješten stan
- novouređen interijer
- idealno za obiteljski život ili investiciju
- odličan potencijal za turistički najam

Zahvaljujući vrhunskoj lokaciji i funkcionalnom rasporedu, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za kupnju u jednoj od najtraženijih destinacija na Kvarneru.

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja
EVERIS REAL ESTATE, koje možete preuzeti na našoj web stranici https://nekretnine.everis.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja

ID CODE: E3901

Davor Pezdevšek
Suradnik u procesu obuke
Mob: +385 (91) 5954 045
Tel: +385 (0)91 5954 045
Kat
2 kat
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
84 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Cijena
€ 350.000
Cijena po m²
4.167 €/m²

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+17
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili