map icon

Građevinsko zemljište za Prodaja

ZagrebSveta Klara
€ 4.870.000
8.847 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 19. 05. 2026.
Opis

referenca: 6817

KLARA - ZEMLJIŠTE UZ AUTOPUT - POSLOVNE NAMJENE K1 (12.750 BRP-a)

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena)
e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com
 
Prodaje se zemljište ukupne površine 8.847 m2, koje se nalazi u Svetoj Klari, smješteno u zoni K1 - poslovna namjena.
Veći dio zemljišta se nalazi u zoni K1 - cca 6 375 m2, dok se manji dio nalazi izvan te zone zbog neposredne blizine autoceste. 
Na zemljištu je moguće sagraditi objekte poslovne namjene kao što su prodavaonice, izložbeno - prodajni saloni i slični prostori i građevine; ugostiteljske građevine i građevine za zabavu; prometne građevine, javne garaže, sportske građevine i površine i rasadnici; uredski prostori, istraživački centri i građevine javne i društvene namjene idrugi sadržaji koji upotpunjuju osnovnu namjenu; punionice goriva.
Što se tiče maksimalne bruto površine, koeficijent iskoristivosti iznosi 2,0 što znači da je moguće sagraditi objekt do 12.750 m2 bruto površine. Maksimalna dozvoljena tlocrtna površina objekta iznosi 3.825 m2. 
Idealno za investitore koji traže izvrsnu lokaciju za razvoj poslovnog, proizvodnog ili logističkog projekta.
Vlasništo je uredno.
Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju.
KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU!
 
 
 
Ako želite znati više, možete razgovarati s Magdalena Grgić.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
8.847 m²
Površina zgrade
12.750 m²
Ostale karakteristike
  • Kanalizacijski priključak
  • Plinski priključak
  • Priključak za vodu
Informacije o cijeni
Cijena
€ 4.870.000
Cijena po m²
550 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili