Luksuzna apartmanska vila prvi red do mora - otok Brač!
Ova veoma atraktivna vila nalazi se u mjestu Povlja koje je udaljeno 40 km istočno od Supetra, trajektne luke srednjedalmatinskog otoka Brača koji je svakodnevnim linijama povezan s Makarskom i Splitom.
Kuća se prostire na dvije etaže površine 399 m2 na zemljištu od 700 m2 te ima ukupno 5 apartmana. Apartmani se nalaze svega nekoliko minuta od centra mjesta, dok je ne tridesetak metara od kuće smještena šljunčana plaža. Svaki apartman ima balkon, malenu kuhinju te privatnu kupaonicu. Ispred kuće se nalazi bazen sa velikim sunčalištem, roštilj te garaža.
Kuća se nalazi prvi red uz more – samo ju cesta dijeli od plaže. Tako da ova jedinstvena lokacija kuće pruža veliku razinu privatnosti te neometan pogled na more.
Više informacija o nekretnini, kao i razgledavanje nekretnine s agentom, moguće je isključivo uz potpisanu Listu razgleda, u skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka i Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina. Agencijska provizija 3% + PDV.
Ako želite znati više, možete razgovarati s Saša Šourek.