Predivna apartmanska kuća s pogledom na more u Ražnju!
Ova predivna apartmanska kuća smještena je u mirnom i šarmantnom mjestu Ražanj, nedaleko od Rogoznice. Nalazi se samo 60 metara od plaže i kristalno čistog mora, dok su dodatni sadržaji centra naselja udaljeni svega 300 metara. Do plaže vode privatne stepenice, što čini ovaj prostor idealnim za opuštanje i uživanje u ljepotama Jadrana.
Ukupna bruto površina kuće iznosi 261 m2, raspoređena na prizemlje i dva kata, dok zemljište na kojem se nalazi kuća ima 473 m2.
Sastoji se od četiri moderno uređena i kompletno opremljena apartmana: dva jednosobna, jedan dvosobni apartman i studio, a svaki apartman ima balkon s kojeg se pruža otvoreni pogled na more.
U prizemlju kuće smještena je garaža, čime je osigurana praktičnost i udobnost.
Ova kuća savršena je prilika za ulaganje, bilo za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam.
Ako želite znati više, možete razgovarati s Saša Šourek.