Prodaje se ekskluzivan stan u modernoj vili s ukupno tri stana, smještenoj na jednoj od najatraktivnijih lokacija na otoku Čiovu, samo 150 metara od kristalno čistog mora i uređenih plaža.
Ova elegantna nekretnina idealna je za one koji traže spoj privatnosti, udobnosti i mediteranskog načina života, a zbog blizine povijesnog Trogira (5 km) i međunarodne zračne luke Split (10 km), predstavlja iznimnu priliku kako za osobno uživanje, tako i za turističko ulaganje.
Stan se prostire na cijeloj etaži prizemlja i ima 87 m2 neto površine.
Sastoji se od hodnika, predsoblja, tri prostrane spavaće sobe, dvije moderne kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta s izlazom na natkrivenu terasu.
Stan ima zaseban ulaz i osigurana dva vanjska parkirna mjesta.
U zgradi je dostupan još i stan S1 – Suteren; neto površina: 102 m2.
Sastoji se od hodnika, predsoblja, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta s izlazom na natkrivenu terasu. Posebna vrijednost ovog stana je prostrani privatni vrt površine 102 m2 s vlastitim bazenom. Stan ima zaseban ulaz te osigurana dva vanjska parkirna mjesta. Namještaj uključen u cijenu. Cijena: 520 000 €
Riječ je o nekretnini koja rijetko dolazi na tržište – savršena kombinacija luksuza, odlične lokacije i velike investicijske vrijednosti!
Više informacija o nekretnini, kao i razgledavanje nekretnine s agentom, moguće je isključivo uz potpisanu Listu razgleda, u skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka i Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina.
Agencijska provizija 3% + PDV.